Contact

 

 

 

Tél.: +32 50 40 168

E-mai:l info@comac-studenten.be

 

Jongerenbeweging Comac vzw

Maurice Lemonnierlaan 171

1000 Brussel

 

Bankrekening: BE85 0016 1113 1806

 

 

Zit je nog met vragen?

Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen de lokale verantwoordelijke van je stad of richt je tot ons nationaal secretariaat!

Nationaal Secretariaat:

 

Max Vancauwenberge

Nationale voorzitter Comac

max.vancauwenberge@comac-studenten.be

0485 00 13 54

   
   

 

 

 

Voorzitter per afdeling:

 

 

Heide Vercruysse

Voorzitter Comac Gent

heide.vercruysse@telenet.be

0495 86 00 09

 

Sander Claessens

Voorzitter Comac Leuven

sander.claessens@hotmail.be

0475 85 96 72

 

Matteo Kopriva

Voorzitter Comac VUB

koprivamatteo@gmail.com

0493 13 87 34

 

Lola Laenen

Voorzitter Comac Antwerpen

lola.laenen@gmail.com

0475 87 41 45

 

Octave Daube

Voorzitter Comac ULB

octave.daube@ulb.ac.be

 

 

Lorena Martinez Cifuentes

Voorzitter Comac Louvain-La-Neuve

lorena.martinez.cifuentes@gmail.com

0474 13 31 60

 

Merlin Leonard

Voorzitter Comac Liège

leonard.merlin@gmail.com

0494 24 20 95

Apolline Dupuis

Président Comac Mons

apodu99@gmail.com

0494 03 30 43

 

Wil je de wereld veranderen?