Contact

Studentenbeweging van de PVDA

Ben je student(e) op de hogeschool of de universiteit? Contacteer de verantwoordelijke van je stad voor meer info over Comac, of neem contact op met ons nationaal secretariaat!
 
Jongerenbeweging Comac vzw
Maurice Lemonnierlaan 171
1000 Brussel
 
Tel. +32 50 40 168
E-mail info@comac-studenten.be
 
Bankrekening: BE85 0016 1113 1806 - BIC: GEBABEBB
KBO-nr.: 0808.612.190

Foto Naam Functie E-mailadres Telefoon
Caroline De Bock Voorzitter Comac ULB caroline.debock@comac-etudiants.be 0499 42 65 21
Charlie Le Paige Voorzitter charlie.lepaige@comac-studenten.be 0474 33 79 27
Iman Ben Madhkour Voorzitter Comac VUB iman.madhkour@comac-studenten.be 0488194377
Max Vancauwenberge Dagelijks Bestuur max.vancauwenberge@comac-studenten.be 0485 00 13 54
Seppe De Meulder Voorzitter Comac KUL seppe.demeulder@comac-studenten.be 0487906557
Olivier Goessens Voorzitter Comac UGent, Dagelijks Bestuur olivier.goessens@comac-studenten.be 0494 77 05 06
Marie Schmit Voorzitter Comac UCL marie.schmit@comac-etudiants.be 0484 50 03 70
Robin Bruyère Voorzitter Comac ULg robin.bruyere@comac-etudiants.be 0471 58 34 91
Flavio Ciraudo Voorzitter Comac UMons flavio.ciraudo@comac-etudiants.be 0498 71 96 69
Tom De Smet Voorzitter Comac UA tom.desmet@comac-studenten.be 0492 08 78 78
Michelle Heijens Voorzitter Comac UHasselt michelle_heijens@hotmail.com 0486 11 26 87
Roel Van de Pol Nationaal Secretaris info@comac-studenten.be 0478 76 10 40
Anouk Vandevoorde Nationaal Secretaris info@comac-studenten.be 0473 64 31 36
Maxime Van Laere Internationale relaties int@comac-studenten.be 0498 12 03 57

In samenwerking met: