De Week van de Solidariteit is de zomerontmoeting van alle Comac-leden. Van 1 tot 7 juli gaan we naar een Vlaams natuurgebied, om onze batterijen op te laden na een intens jaar. We staan stil bij het voorbije jaar en kijken vooruit naar het komende jaar. Dit alles gaat gepaard met tal van activiteiten: workshops, trainingen, teambuilding, ontmoetingen met de werkende klasse, internationale gasten en nog veel meer!
Het belooft een prachtige week te worden van verbinding met studenten uit het hele land, een plek waar we een week lang kunnen werken aan een solidaire wereld.
HOEVEEL KOST HET?
Als je voor 5 juni betaalt, kost de hele week 95€.
Na 5 juni is het 100€.
Als je maar een paar dagen komt, kost het 20€ per dag. (max. 100€)
We richten ook een "solidariteitskas" op, zodat studenten die de middelen hebben om 5€, 10€ of 15€ meer te geven, de kans geven aan andere studenten die het minder breed hebben om toch deel te nemen aan de collectieve blok. Laten we solidair zijn in tijden van crisis. Wil je graag gebruik maken van de solidariteitskas? Contacteer een verantwoordelijke van jouw afdeling!
HOE INSCHRIJVEN?
Vul gewoon het onderstaande formulier in: https://comac-belgium.typeform.com/to/Xwf1IB61
Je zult weten of het gelukt is dankzij de automatische link naar de bevestigingspagina en de automatische e-mail die opgestuurd wordt. Check zeker je spam! Een andere e-mail volgt in de komende weken met meer informatie!
Als je nog vragen hebt, neem dan contact op met [email protected]
De deadline om je in te schrijven en te betalen is 23 juni, middernacht!
PLANNING
De planning wordt binnenkort online gezet!